Laviaderm Ailesi Olarak

Doğadan gelen en iyi çözümleri sizlere sunuyor ve doğadan elde ettiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“İnsan sağlığının en değerli gerçek olduğu” bilinciyle çıktığımız yolda konusunda uzman kadromuz ve bilim kurulumuzun yoğun ve titiz çalışmaları sonucunda el, ayak, saç ve vücut için pek çok doğal ve etkin ürün geliştirdik. Doğanın bize sunduklarıyla nemlendiriciden losyona, leke serumundan şampuana kadar çok sayıdaki ürünümüz ile kozmetik alanda tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamayı hedefledik.

Uzun süreli yurtiçi ve yurt dışı deneyimimiz ve uzman kadromuzla en üst kalitede ürünler geliştirmek için doğayı aralıksız keşfetmeye devam ediyoruz. Üretim serüvenine başladığımız günden bu yana bilimin ve bilginin yanı sıra tüketicinin istekleri odaklı olarak tamamen organik ve bitkisel ürünler geliştiriyoruz. Sadece ürün içeriklerinde değil, ambalajlarıyla da doğa dostu olmayı sürdürüyoruz. Ekibimiz ile güncel bilgileri takip ediyor ve teknolojimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Özellikle bu ülkenin topraklarından gelen iyiliği, güzelliği ve sağlığı zengin doğal içerik ile en etkin hale getirerek sizlere sunuyoruz.

Sunduğumuz ürünlerle sizlerin mutluluğu ve memnuniyetini görebilmek şüphesiz en çok değer verdiğimiz şey!

Doğayı doğada keşfediyor ve doğalı doğadaki gibi size saf, etkin ve doğal sunuyoruz.

• LAVİADERM, hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi sizlere sunmak için çalışmaya aralıksız devam ediyor.

• LAVİADERM, yenilikleri keşfetmek ve paylaşmak için çabalıyor.

• LAVİADERM ailesi olarak, sadece ulusal düzeyde değil, uluslararası platformda da dünya standartlarında yenilikleri takip edip öncü olmaya çalışıyoruz. Güvenli ve etkin doğal ürünlerin yanı sıra kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilen bir marka olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, sizlerin sağlığı için doğal çözümler üretiyoruz.

Daha sağlıklı doğal çözümler için,

logo yuvarlak

Natural Scientist